- Home
- Gardening
- Garden tools
- Garden machinery
- CONSTRUCTION VACUUM CLEANER BOSCH GAS 12-25 PL 1250 W
Features
| Product code | TM.260902070449 |
| Country of origin | Germany |
| Brand | Bosch |
| Power | 1250 W |
| Voltage | 230 V |
| Weight | 9 kg |
| Volume | 21 L |
| Dust bag capacity | 20 L |
| Number of wheels | 4 |
Reviews
Similar products
Recently viewed products
Shopping cart
Close
-
What are you looking for?Search
- Login / Registration
- Home
- Product Categories
- Opportunities
- Blog
- Wishlist (0)
- Compare (0)
- Contact Us


