- Home
- Electricity
- Circuit breakers and enclosures
- Siemens
- SIEMENS 5S 3345 - 0 AUTOMATIC SWITCH
Features
| Product code | TM.07953 |
| Country of manufacture | Varies by model |
| Brand | Siemens |
| Rated current | 125A |
| Voltage | 230 - 400V |
| Earth leakage sensitivity | 30 mA |
| Number of poles | 4 |
| Height | 90 mm |
| Width | 72 mm |
| Depth | 77 mm |
Reviews
Similar products
Recently viewed products
Shopping cart
Close
-
What are you looking for?Search
- Login / Registration
- Home
- Product Categories
- Opportunities
- Blog
- Wishlist (0)
- Compare (0)
- Contact Us

