- Home
- Hardware and hand tools
- Screwdrivers
- CETA FORM F20 - 040 - 125 C - PLUS OVAL HANDLE SCREWDRIVER 4x125
Features
| Product code | TM.08459 |
| Country of origin | Turkey |
| Brand | Ceta Form |
| Material | Chrome vanadium molybdenum steel, matte chrome plating, C - PLUS ergonomic handle |
| Handle length | 100 mm |
| Jaw length | 125 mm |
| Jaw opening | 4 mm |
| Jaw tip | Oval |
| Weight | 90 G |
Reviews
Similar products
Recently viewed products
Shopping cart
Close
-
What are you looking for?Search
- Login / Registration
- Home
- Product Categories
- Opportunities
- Blog
- Wishlist (0)
- Compare (0)
- Contact Us

