- Home
- Electricity
- Voltage regulators
- Stabilizers
- ANDELI MOTORIZED STABILIZER SVC - 15000W
Features
| Product code | TM.200508010930 |
| Country of manufacture | China |
| Brand | Andeli |
| Model | SVC - 15000VA |
| Dimensions | 380 mm*306 mm*510 mm |
| Color | White |
| Weight | 35 kg |
| Input voltage | 150V - 260V |
| Output voltage | 220V±3% |
| Frequency | 50 Hz |
| Efficiency | > |
| 90% |
Reviews
Similar products
Recently viewed products
Shopping cart
Close
-
What are you looking for?Search
- Login / Registration
- Home
- Product Categories
- Opportunities
- Blog
- Wishlist (0)
- Compare (0)
- Contact Us

