- Home
- Electricity
- Circuit breakers and enclosures
- Siemens
- AUTOMATIC SIEMENS C TYPE 5SP 4191 - 7 1X100 A
Features
| Product code | TM.09159 |
| Country of manufacture | Turkey |
| Brand | Siemens |
| Voltage | 230 - 400V |
| Number of poles | 1 |
| Size | 70 mm |
| Rated breaking capacity | 10kA |
| Rated current | 100A |
| Type | C |
| Weight | 0.259 kg |
Reviews
Similar products
Recently viewed products
Shopping cart
Close
-
What are you looking for?Search
- Login / Registration
- Home
- Product Categories
- Opportunities
- Blog
- Wishlist (0)
- Compare (0)
- Contact Us

