MOYKA CÜT GÖZ SOL KVAD. 1080X490X200
113.00 ₼
MOYKA ULGRAN SERAMİK 1Lİ BOZ 770x495
268.76 ₼
MOYKA CÜT GÖZ KVAD. 800x500x200
59.90 ₼
MOYKA TƏK GÖZ SAĞ OVAL 570*450*200
21.90 ₼
39.00 ₼
MOYKA CÜT GÖZ KVADRAT 760*420*200
32.90 ₼
55.00 ₼
Bütün Kateqoriyalar
- Əsas
- Məişət malları
- Mətbəx
- Mətbəx çanağı
- MOYKA ULGRAN SERAMİK 1Lİ BOZ 770x495
Xüsusiyyətləri
| Məhsul kodu | TM.250906013333 |
| İstehsalçı ölkə | Rusiya |
| Brend | Ulgran |
| Material | Süni mərmər |
| Ölçü (U*E*H) | 860*510*220 mm |
| Mikser çuxurunun diametri | 35 mm |
| Drenaj çuxurunun diametri | 90 mm |
| Çəki | 19,3 kq |
| Məhsul xüsusiyyəti | Ən azı 90 sm genişlikdə olan şkaflara uyğun gəlir. |
| Qablaşdırmaya daxildir | Texniki pasport, drenaj fittinqləri, büzməli boru, zəmanət kağızı |
Rəylər
Oxşar məhsullar
Son baxılan məhsullar
Alış-veriş səbəti
Bağla

