VAFLİ BİŞİRƏN JAMAKY 1000W 12SM
12.90 ₼
TOSTER JAMAKY 2800W 2.43*2.14SM
29.00 ₼
TOSTER JAMAKY 2000W 25.2X21.4SM
35.00 ₼
ƏTÇƏKƏN JAMAKY 1500W/2500W SS304
82.00 ₼
ÜTÜ JAMAKY BUXARLI 1800W 250ML
15.90 ₼
Bütün Kateqoriyalar
- Əsas
- Məişət texnikası
- Kiçik məişət texnikası
- Ütülər
- ÜTÜ JAMAKY JMK1099 SƏYAHƏT BUXARLI 2800W/110ML
Xüsusiyyətləri
| Məhsul kodu | TM.250902150047 |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Brend | Jamaky |
| Güc | 2800 W |
| Su çəninin həcmi | 110ml |
| Plitənin ölçüsü | 166*78mm |
| Plitənin temperaturu | 160-180˚C |
| Məhsul xüsusiyyəti | Həddindən artıq istidən qorunma və mikrotəzyiqli buxar |
Rəylər
Oxşar məhsullar
Son baxılan məhsullar
Alış-veriş səbəti
Bağla

