MİŞAR BOBER 16*400 MM
6.00 ₼
YELLƏNCƏK SÖNMƏZ 0006 GALAXY SWING
372.00 ₼
BAĞÇA YELLƏNCƏYİ ÇƏTİRLİ YAŞIL
169.00 ₼
QAZON ÖRTÜK XA122 PVC 2*25M
18.90 ₼
ŞEZLONQ YASTIQLI
69.00 ₼
HİDRAFOR WC260 ST260
6.30 ₼
7.70 ₼
HİDRAFOR WC150 ST150
4.80 ₼
5.85 ₼
ŞLANQ GARDENA 25M 3/4 18053
135.70 ₼
LUCKY PRO SU NASOSU MKP62
51.00 ₼
60.00 ₼
OTURACAQ RATTAN FAVORY SİDE
18.10 ₼
SALNİK ŞLANQ
0.15 ₼
ÇİRKLİ SU NASOSU EİNHELL 780W
127.00 ₼
DİBÇƏK 32.5X45
59.90 ₼
OTURACAQ QATLANAN ÇƏTİRLİ
16.90 ₼
BAĞÇA ARABASI 10490-40
99.00 ₼
MİLÇƏK ÖLDÜRƏN 2601888
0.85 ₼
BAĞ QAYÇISI N8 (QARA SAPLI)
5.90 ₼
NASOS EİNHELL 3.6 BAR 600W
167.00 ₼
ŞLANQ MAVİ AĞ XƏTLİ (30M) 3/4
39.00 ₼
ƏLCƏK BBQ 33SM GLOV-4
7.70 ₼
ALOV TAPANÇASI BAŞLIĞI Q920
2.70 ₼
OT BİÇƏN DWT ELEKTRİK 32SM 1000W
143.00 ₼
ŞLANQ GARDENA 30M 1/2 18009-20
94.30 ₼
QATLANAN STUL 10490-11
15.90 ₼
QATLANAN STUL 10490-10
14.20 ₼
MANQAL 48X31X40SM 2800B
27.00 ₼
MANQAL BARBEKÜ 135x47x108SM 2068
473.00 ₼
LUCKY PRO OTBİÇƏN ELEKTRİK 30 L 1400W
99.00 ₼
129.00 ₼
MANQAL 30X60SM 2058G
89.00 ₼
BRAMEX SU NASOSU WKP60 - 1 MKP
51.00 ₼
Bütün Kateqoriyalar
- Əsas
- Bağ-bağça
- Nasos və hidroforlar
- Su nasosları
- LUCKY PRO SU NASOSU MKP62
Xüsusiyyətləri
| Məhsul kodu | TM.220206070195 |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Təyinat | Su nasosu |
| Brend | Lucky Pro |
| Güc mühərrik | 0,5 HP /0,7KW |
| Gərginlik | 220/240V |
| Tezlik | 50 Hz |
| Max hündürlük (H) | 30 m |
| Max tutum (Q) | 30 L/dəq |
| Fırlanma sürəti | 2900 dövr/dəqiqə |
| Təyinat | Təmiz su üçün |
Rəylər
Oxşar məhsullar
Son baxılan məhsullar
Alış-veriş səbəti
Bağla




